Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЕКЦ 2017 Софія: Збірна України стала володарем золота турніру Електронна адреса
Понеділок, 06 листопада 2017 03:15
Збірна України в складі Олександри Корсак, Олександри Бондар, Дар'ї Гонцової і Валерії Проченко стала переможцем етапу кадетського циклу в Софії, Болгарія.

В 1/8 фіналу українські шаблістки обіграли команду «Болгарія-2» з рахунком 45:30, після розгромили другу збірну Сінгапуру, завершивши зустріч з рахунком 45: 8, а в поєдинку за фінал турніру здобули перемогу над основною командою Болгарії - 45:35.

У вирішальному бою Корсак, Бондар, Проченко і Гонцова зустрілися з Туреччиною, із якою не зазнали значних труднощів. Поєдинок закінчився з рахунком 45:29 на користь України.

Технічні результати:
Шабля жіноча (командні):
1. Україна
2. Туреччина
3. Болгарія
4. Україна-2
10. Україна-3
12. Україна-4
22. Україна-5
30. Україна-6