Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2017 Київ: Перше кадетське золото Бондар і чергова перемога Боговіна Електронна адреса
Понеділок, 13 листопада 2017 01:48
28 жовтня в Києві пройшов всеукраїнський турнір пам'яті заслуженого тренера СРСР і України Михайла Когута.

Переможцями змагань стали миколаївські шаблісти Богдан Боговін і Олександра Бондар. Боговін у своєму фіналі виграв у представника Ужгорода Василя Гумена з рахунком 15:12, а Бондар виявилася сильнішою харків'янки Дар'ї Гонцової, завершивши поєдинок на свою користь з рахунком 15:10.

Серед юнаків бронзу турніру здобули кияни Владислав Саханда і Дмитро Шостак. Саханда програв майбутньому чемпіонові - 7:15, а Шостак не встояв у боротьбі з майбутнім володарем срібла - 8:15.

Щодо дівчат, то тут бронзовими призерками стали фехтувальниці з Миколаєва - Дар'я Бульба і Валерія Проченко. Бульба поступилася в 1/2 фіналу Гонцовій з рахунком 15: 8, а Проченко не впоралася з Бондар - 11:15.

Відзначимо, що для Боговіна золото на київському турнірі стало другим в нинішньому сезоні. До цього миколаївський шабліст став першим на домашніх змаганнях у вересні. Бондар же вперше в кар'єрі піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу в особистій першості у віковій категорії «кадети».