ВТ 2017 Київ: Перше кадетське золото Бондар і чергова перемога Боговіна Електронна адреса
Понеділок, 13 листопада 2017 01:48
28 жовтня в Києві пройшов всеукраїнський турнір пам'яті заслуженого тренера СРСР і України Михайла Когута.

Переможцями змагань стали миколаївські шаблісти Богдан Боговін і Олександра Бондар. Боговін у своєму фіналі виграв у представника Ужгорода Василя Гумена з рахунком 15:12, а Бондар виявилася сильнішою харків'янки Дар'ї Гонцової, завершивши поєдинок на свою користь з рахунком 15:10.

Серед юнаків бронзу турніру здобули кияни Владислав Саханда і Дмитро Шостак. Саханда програв майбутньому чемпіонові - 7:15, а Шостак не встояв у боротьбі з майбутнім володарем срібла - 8:15.

Щодо дівчат, то тут бронзовими призерками стали фехтувальниці з Миколаєва - Дар'я Бульба і Валерія Проченко. Бульба поступилася в 1/2 фіналу Гонцовій з рахунком 15: 8, а Проченко не впоралася з Бондар - 11:15.

Відзначимо, що для Боговіна золото на київському турнірі стало другим в нинішньому сезоні. До цього миколаївський шабліст став першим на домашніх змаганнях у вересні. Бондар же вперше в кар'єрі піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу в особистій першості у віковій категорії «кадети».