Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

КУ 2017 Харків: Кривицька та Хворост стали переможцями турніру пам'яті Л.Авербаха Електронна адреса
Субота, 02 грудня 2017 00:52

У Харкові пройшов етап Кубка України з фехтування на шпагах пам'яті заслуженого тренера Леоніда Авербаха.

Серед жінок золоту нагороду виграла киянка Олена Кривицька, яка у фінальному протистоянні взяла гору над львівською фехтувальницею Ксенією Пантелєєвою, завершивши бій з рахунком 15:12 на свою користь. Бронзові медалі турніру дісталися Владі Харьковій із Ужгорода і Фейбі Бежурі з Києва.

У командній першості справжній прорив зробила збірна «Київ-3» у складі Анни Деркач, Наталії Степанян і Анастасії Спас. У фіналі київські шпажистки перемогли з перевагою в один укол більш досвідчених львів'янок Ксенію Пантелєєву, Катерину Мазепу, Юлію Свистіль та Дарину Садову. На третьому місці фінішували ще одні представниці столиці - «Київ-ШВСМ» (Алла Грищук, Інна Бровко, Анастасія Самко, Дарина Варфоломеєва).

Серед чоловіків пальму першості здобув місцевий шпажист Максим Хворост, який у вирішальному поєдинку обіграв Яна Сича з Києва з рахунком 15:13. Бронзовими призерами стали ужгородчанин Анатолій Герей і київський фехтувальник Євген Макієнко.

У командному турнірі на найвищий щабель п'єдесталу пошани зійшли господарі доріжок - Максим Хворост, Євген Миргородський, Денис Потапенко та Роман Свичкар. У фіналі харків'яни з мінімальною перевагою здолали першу збірну Києва, у складі якої виступали Володимир Станкевич, Ян Сич, Юрій Тараненко і Ігор Рейзлін. Зустріч закінчилася з рахунком 45:44 на користь «Харкова-1». Щодо володарів бронзи, то ними стали представники Дніпра - Юрій Запара, Данило Кайбулаєв, Богдан Нікішин та Антон Сторчай.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/eku-2017/epee-ind-2017-averbah-w.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/eku-2017/team-epee-w-2017-averbah.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/eku-2017/ind-m-epee-2017-averbah.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/eku-2017/team-averbah-2017-m-e.jpg