Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

КС 2017 Дьйор: Українські шаблісти склали зброю в перший же день турніру Електронна адреса
Понеділок, 04 грудня 2017 23:51
В угорському Дьйорі добіг кінця етап Кубка світу з фехтування на шаблях серед чоловіків. Жодному з представників збірної України не вдалося переступити через попередній раунд прямого вибування і продовжити виступ на другий день індивідуальних змагань.

Олексій Стаценко програв місцевому фехтувальникові Тамашу Дескі (8:15), Дмитро Пундик не впорався з ще одним представником Угорщини Хубой Гемеші (11:15), Юрій Цап одним ударом поступився Ремі Сінегаю з Франції (14:15), Олександр Каракай виявився слабшим британця Вїлльяма Дері (6:15), а Андрій Ягодка оступився в поєдинку з росіянином Ростиславом Красильніковим (13:15).

У командній першості українці стали 13-ми. У стартовому бою Пундик, Стаценко, Ягодка та Цап розгромили Саудівську Аравію (45:20), проте після програли німцям з рахунком 37:45.

У боротьбі за 9-16 місця наші спортсмени спочатку поступилися Великобританії (41:45), а після здобули дві перемоги поспіль - над Бельгією (45:33) і Гонконгом (45:27).
Технічні результати:
 
Шабля чоловіча (особисті):Шабля чоловіча (командні):
1. О Сангук (Південна Корея)
2. Веніамін Решетніков (Росія)
3. Венсан Анстетт (Франція)
3. Болад Апіті (Франція)
65. Андрій Ягодка (Україна)
78. Олексій Стаценко (Україна)
94. Олександр Каракай (Україна)
97. Дмитро Пундик (Україна)
105. Юрій Цап (Україна)

1. Пд.Корея
2. Італія
3. Угорщина
13. Україна