ГП 2017 Турин: Гаравський мало не виграв у Гароццо, Чучукало поступився Йоппіху Електронна адреса
Вівторок, 05 грудня 2017 00:34
Українські рапіристи виступили на першому Гран-прі сезону в італійському Турині. Найдалі за всіх зуміли пробитися Дмитро Чучукало і Максим Гаравський.

У груповому раунді Чучукало добув 5 перемог з 6-ти, а Гаравський - 3 з 6-ти. Після обидва фехтувальника успішно пройшли кваліфікацію: Максим виграв у Максиміліана Еттельта (15:13) з Австрії та латвійця Віталійса Куцеби (15: 4), а Дмитро стартував відразу в 1/64 фіналу, де обіграв росіянина Олександра Сироткіна з рахунком 15:11.

Незважаючи на вдалий початок турніру, ні Гаравський, ні Чучукало не змогли подолати поріг 1/32 фіналу. Дмитро на цьому етапі програв досвідченому німцеві Петеру Цоппіху - 10:15, а Максиму не вистачило двох уколів, щоб зробити сенсацію, - українець поступився олімпійському чемпіону Даніелю Гароццо з Італії з рахунком 13:15.