Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
U23 2017 Медлінг: Степанян стала третьою Електронна адреса
Вівторок, 05 грудня 2017 00:57
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/U23/stepanyan.jpg
Українська шпажистка Наталя Степанян виграла бронзову медаль на етапі молодіжного циклу U23 в австрійському Мьодлінгу.

У груповому раунді українка здобула 4 перемоги з 6-ти і стартувала в турі прямого вибування під 24-м номером кваліфікації. Перших два поєдинки Степанян далися непросто. В 1/32 фіналу наша шпажистка виграла з перевагою в один укол у чешки Анни Самалової (15:14), а далі з аналогічним рахунком перемогла росіянку Фатіму Жокіну.

В 1/8 турнірної таблиці українська фехтувальниця розібралася з румункою Ралукою Крістіною Сбарцією, обігравши суперницю з рахунком 15: 9, а в поєдинку за півфінал вибила з боротьби у ще одну представницю Румунії Клаудію Набуі, завершивши бій з рахунком 15:12 на свою користь.

У боротьбі за путівку в фінал Степанян не впоралася з майбутньою переможницею турніру - росіянкою Марією Образцовою. Поєдинок завершився 15: 7 на користь російської шпажистки.

Технічні результати:
Шпага жіноча (особисті):
1. Марія Образцова (Росія)
2. Джиневра Роато (Італія)
3. Рамона Калкан (Румунія)
3. Наталія Степанян (Україна)
11. Влада Харькова (Україна)
27. Анна Деркач (Україна)
28. Анастасія Спас (Україна)
39. Інна Бровко (Україна)
58. Ангеліна Гошко (Україна)
68. Дар'я Варфоломєєва (Україна)