Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЕКЦ 2017 Айслінген: Гонцова фінішувала 15-ю, команда - 9-а Електронна адреса
Вівторок, 05 грудня 2017 09:40
Українські шаблісти завершили виступ на етапі кадетського циклу в німецькому Айслінгені.

Серед дівчат найкращий результат показала харків'янка Дар'я Гонцова. У груповому раунді українка занесла у свій актив 4 перемоги з 6-ти і почала виступ в турі прямого вибування під 56-м номером кваліфікації. У 1/128 фіналу наша шаблістка обіграла італійку Гайю Боно (15:11), далі розібралася з румункою Делією Чірковою (15: 6), а після виграла у туркені Айлін Цакір (15: 9). В 1/8 фіналу Гонцова трьома ударами поступилася угорці Шугар Катінці Баттай (12:15) і таким чином стала 15-ю у підсумковому заліку.

У юнацькому турнірі Україну представляв лише один фехтувальник - Даніель Єременко, який показав 133-й результат. У групі українець виграв 3 поєдинки з 6-ти. Після наш шабліст стартував під 118-м номером кваліфікації і програв в першому ж бою «олімпійки» словенцю Петеру Крайнчу з рахунком 12:15.

У командній першості серед дівчат збірна України в складі Дарини Васенко, Анни Смирнової і Дар'ї Гонцової зупинилася на 9-му місці. В 1/32 турнірної таблиці українські шаблістки перемогли «Польщу-3» з рахунком 45:20, а після програли «США-2» - 27:45.

Технічні результати:
 
Шабля жіноча (особисті):Шабля жіноча (командні):
1. Аліна Ключнікова (Росія)
2. Анна Куде (Франція)
3. Хлое Гуїн (США)
3. Ізабелла Арру (Італія)
15. Дар'я Гонцова (Україна)
73. Дар'я Васенко (Україна)
186. Анна Смирнова (Україна)

1. США-1
2. Росія
3. США-2
9. Україна
Шабля чоловіча (особисті):
1. Крістіан Рабб (Угорщина)
2. Едгар Алексанян (Росія)
3. Юлє Геро (Франція)
3. Джордж ІІІ Бівінс (США)
133. Даніель Єременко (Україна)