ЕКЦ 2017 Айслінген: Гонцова фінішувала 15-ю, команда - 9-а Електронна адреса
Вівторок, 05 грудня 2017 09:40
Українські шаблісти завершили виступ на етапі кадетського циклу в німецькому Айслінгені.

Серед дівчат найкращий результат показала харків'янка Дар'я Гонцова. У груповому раунді українка занесла у свій актив 4 перемоги з 6-ти і почала виступ в турі прямого вибування під 56-м номером кваліфікації. У 1/128 фіналу наша шаблістка обіграла італійку Гайю Боно (15:11), далі розібралася з румункою Делією Чірковою (15: 6), а після виграла у туркені Айлін Цакір (15: 9). В 1/8 фіналу Гонцова трьома ударами поступилася угорці Шугар Катінці Баттай (12:15) і таким чином стала 15-ю у підсумковому заліку.

У юнацькому турнірі Україну представляв лише один фехтувальник - Даніель Єременко, який показав 133-й результат. У групі українець виграв 3 поєдинки з 6-ти. Після наш шабліст стартував під 118-м номером кваліфікації і програв в першому ж бою «олімпійки» словенцю Петеру Крайнчу з рахунком 12:15.

У командній першості серед дівчат збірна України в складі Дарини Васенко, Анни Смирнової і Дар'ї Гонцової зупинилася на 9-му місці. В 1/32 турнірної таблиці українські шаблістки перемогли «Польщу-3» з рахунком 45:20, а після програли «США-2» - 27:45.

Шабля жіноча (особисті):Шабля жіноча (командні):