КС 2018 Будапешт: Писаренко і Бондар склали зброю в 1/8 фіналу Електронна адреса
Понеділок, 08 січня 2018 01:21
Українські шаблістки завершили виступ на етапі Кубка світу в особистій першості в угорському Будапешті. Найдалі за всіх зуміли пробитися Олена Писаренко і Олександра Бондар.

Українки успішно подолали груповий етап, програвши лише по одному поєдинку.

В 1/32 фіналу Писаренко виграла в сінгапурки Йі Кар Джолі Лі (15: 9), далі перемогла грузинку Ліку Джіджієшвілі (15:13), а в 1/8 турнірної таблиці поступилася першому номеру посіву Лізі Пустаї з Угорщини (10:15), яка за підсумками змагань стала чемпіонкою.

Щодо Бондар, то українська шаблістка розпочала виступ туром раніше, де розгромила японку Нанамі Такахаші (15: 0), після обіграла німкеню Емілі Курт (15:11), вибила з боротьби італійку Джулію Арпіно (15: 7), а в 1 / 8 фіналу не впоралася з іншою представницею Італії Беатріс Далла Веккіа (6:15).

Таким чином, Писаренко стала 12-ю, а Бондар - 13-ю.