КС 2018 Удіне: Гаравський програв трьома уколами в бою за вихід в 1/4 фіналу Електронна адреса
Понеділок, 08 січня 2018 01:24
Український рапірист Максим Гаравський фінішував на 11-му місці на юніорському етапі Кубка світу в Удіне, Італія.

У групі Гаравський здобув усі перемоги і стартував відразу в 1/64 фіналу, де виграв у Луки Старца зі Словенії, завершивши бій з рахунком 15:11 на свою користь. Після українець розібратися з бельгійцем Тімоті Навасом, обігравши суперника 15: 9, а в наступному раунді не зазнав проблем з представником Нідерландів Олівером Сплітом, перемігши 15: 7.

В 1/8 фіналу український рапірист не впорався з господарем доріжок Алессандро Стеллою, поступившись з рахунком 12:15, і зупинився на 11-рядку в підсумковому заліку.

Відзначимо, що Україну на цьому турнірі також представляли Роберт Фортуна і Ігор Юрін, але жодному з них не вдалося подолати рубіж 1/64 фіналу.