Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КС 2018 Удіне: Чорній вперше взяла медаль юніорського Кубка світу Електронна адреса
Понеділок, 08 січня 2018 01:27
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/chorniy-udine-2017.jpg
Українська шпажистка Катерина Чорній стала третьою на етапі Кубка світу в італійському Удіне.

У груповому раунді українка виграла 4 бої з 6-ти і стартувала в турі прямого вибування в 1/64 фіналу. На цьому етапі українська шпажистка виявилася сильнішою швейцарки Галадріелле Тунде Сапин, обігравши суперницю з рахунком 15: 8, а в наступному поєдинку Чорній здобула перемогу над угоркою Кінгою Декані, завершивши бій 15:11 на свою користь.

В 1/16 фіналу наша фехтувальниця вибила з боротьби ще одну представницю Швейцарії Аврову Фавр (15:12), після перемогла господарку доріжок Сабріну П'ятті (15:12), а в боротьбі за потрапляння на подіум турніру виграла в іншої італійки Андреа Вітторії Ріцці (15:12).

Дорогу до фіналу українці перегородила досвідчена юніорка Федеріка Ісола з Італії, яка за підсумками змагань стала чемпіонкою. У півфіналі володарка бронзи чемпіонату світу-2017 обіграла Чорній з вагомою перевагою - 15: 5.

Відзначимо, що для Чорній ця бронзова медаль стала першою на етапах Кубка світу серед юніорів в особистому заліку. Раніше найкращим результатом української шпажистки було 25-е місце на подібному турнірі в іспанському Бургосі.

Технічні результати:
Шпага жіноча (особисті):

1. Федеріка Ісола (італія)
2. Александра Предеску (Румунія)
3. Емма Борсодьї (Угорщина)
3. Катерина Чорній (Україна)
27. Софія Слюсарєва (Україна)
30. Алла Грищук (Україна)
35. Дар'я Варфоломєєва (Україна)
74. Аліна Зеленцова (Україна)
82. Анастасія Самко (Україна)
91. Анастасія Зеленцова (Україна)
128. Анастасія Лобачова (Україна)
132. Анастасія Конрад (Україна)
144. Дарина Заболотна (Україна)