КС 2018 Удіне: Чорній вперше взяла медаль юніорського Кубка світу Електронна адреса
Понеділок, 08 січня 2018 01:27
Українська шпажистка Катерина Чорній стала третьою на етапі Кубка світу в італійському Удіне.

У груповому раунді українка виграла 4 бої з 6-ти і стартувала в турі прямого вибування в 1/64 фіналу. На цьому етапі українська шпажистка виявилася сильнішою швейцарки Галадріелле Тунде Сапин, обігравши суперницю з рахунком 15: 8, а в наступному поєдинку Чорній здобула перемогу над угоркою Кінгою Декані, завершивши бій 15:11 на свою користь.

В 1/16 фіналу наша фехтувальниця вибила з боротьби ще одну представницю Швейцарії Аврову Фавр (15:12), після перемогла господарку доріжок Сабріну П'ятті (15:12), а в боротьбі за потрапляння на подіум турніру виграла в іншої італійки Андреа Вітторії Ріцці (15:12).

Дорогу до фіналу українці перегородила досвідчена юніорка Федеріка Ісола з Італії, яка за підсумками змагань стала чемпіонкою. У півфіналі володарка бронзи чемпіонату світу-2017 обіграла Чорній з вагомою перевагою - 15: 5.

Відзначимо, що для Чорній ця бронзова медаль стала першою на етапах Кубка світу серед юніорів в особистому заліку. Раніше найкращим результатом української шпажистки було 25-е місце на подібному турнірі в іспанському Бургосі.