Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ТНУ 2017 Київ: Нікішин став найсильнішим в Україні Електронна адреса
Середа, 10 січня 2018 01:29
23-25 грудня в Києві пройшов турнір найсильніших України з фехтування на шпагах серед чоловіків.

За підсумками змагань дніпрянин Богдан Нікішин завоював золото. У перший день лідер національного рейтингу очолив турнірну таблицю, а в другий фінішував на шостому місці, поступившись в 1/4 фіналу Дмитру Карюченку з Харкова.

Срібним призером став кривдник Нікішина Карюченко, який в першому турі завершив виступ на сьомій позиції, а в наступному - на другbй, програвши лише Юрію Тараненку з Києва з рахунком 5: 7.

Володарем бронзи по закінченню турніру став господар доріжок Тараненко. У першому раунді киянин показав лише десятий результат, але в другому зумів реабілітуватися сповна, вигравши змагальний день.