Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2018 Харків: Матевосов вперше в сезоні зійшов на п'єдестал пошани в особистій першості Електронна адреса
Середа, 10 січня 2018 01:30
У Харкові завершився Відкритий Кубкок СтМ з фехтування на шпагах серед юніорів, у якому взяли участь 57 фехтувальників.

Переможцем турніру став Артем Матевосов з Ужгорода. У групі ужгородчанін записав до свого активу 4 перемоги з 6-ти, а після стартував в турі прямого вибування під 19-м номером. Ужгородському шпажисту вдалося дійти до стадії півфіналу, де він виграв у львів'янина Олександра Мітькіна з рахунком 15:13.

Суперником Матевосова у фіналі став господар доріжок Євген Горбачук, який в 1/2 турнірної таблиці переміг ще одного харків'янина Максима Карюченка - 15:10. У фінальному поєдинку сильнішим виявився представник Ужгорода, який обіграв суперника з мінімальною перевагою - 5: 4.

Для Матевосова ця перемога стала першою в нинішньому сезоні на всеукраїнському рівні. Раніше найкращим результатом шпажиста було восьме місце на чемпіонаті України в Миколаєві у вересні 2017 року.