ЕКЦ 2018 Братислава: Одразу троє українських рапіристів склали зброю в 1/16 фіналу Електронна адреса
Середа, 17 січня 2018 00:17
У Братиславі завершився етап кадетського циклу з фехтування на рапірах серед юнаків.

Одразу троє наших фехтувальників завершили виступ в 1/16 турнірної таблиці. На цій стадії Семен Булава програв американському рапіристу Оліверу Ху (7:15), Микита Малиновський не впорався з іншим представником США Райаном Скарпіа (7:15), а Дмитро Гаврилов поступився угорцю Гергелі Тоту (10:15).

Таким чином, Булава став 36-м, Малиновський - 45-м, а Гаврилов фінішував на 48-му рядку в підсумковому заліку.

У командному турнірі збірна України в складі Дмитра Гаврилова, Богдана Пнівчука, Романа Полякова та Олексія Прокопова показала 11-й результат.

У стартовому бою українці зазнали поразки від Канади (32:45), далі програли Швеції (40:45), а в поєдинку за 11-е місце виграли у своїх співвітчизників з команди «Україна-2» (45:43).

Рапіра чоловіча (особисті):Рапіра чоловіча (командні):