ЕКЦ 2018 Краків: Шавіньї виграла срібло турніру Електронна адреса
Вівторок, 30 січня 2018 17:18
Українська шпажистка Софі Шавіньї стала срібним призером етапу кадетського циклу в польському Кракові.

Українка виграла всі поєдинки в груповому раунді і почала виступ в "олімпійці" під 11-м номером посіву.

В 1/64 фіналу Шавіньї виграла в італійки Гали Імперіа (15:10), далі розібралася з полькою Веронікою Віктор (15: 6), обіграла швейцарську шпажистку Юлію Іццо (15:11) і американку Емілі Лан Гао (12:10), а в бою за потрапляння в півфінал турніру взяла гору над румункою Андраде Гхікою (15:10).

У непростому поєдинку за путівку у фінал наша шпажистка з перевагою в один укол виграла у японки Тамакі Тераяма (15:14) а в підсумковому бою змагального дня не впоралася з господинею доріжок Алісією Класік, програвши трьома уколами - 12:15.

Для Шавіньї це срібло стало першим в кар'єрі на міжнародному рівні. Раніше найкращим результатом сезону українки було 28-е місце у фінському Еспоо.

Відзначимо, що в Кракові також відбувся аналогічний турнір серед юнаків.

Найкращий результат із представників збірної України продемонстрував Андрій Деркач, який пробився в 16-ку найсильніших етапу кадетського циклу. Незважаючи на те, що після групового туру українець займав лише 148-ю позицію, Андрію вдалося виграти чотири поєдинки поспіль в "олімпійці".

Український шпажист переміг єгиптянина Мохамеда Нурельдіна (15: 9), румуна Даніеля Попа (15:13), чеха Матея Форманека (15: 7) і японця Рея Секіхара (15: 3). Деркача зумів зупинити тільки американець Ісаак Гербст (15: 8), який за підсумками змагань став бронзовим призером.

Шпага жіноча (особисті): Шпага чоловіча (особисті):