Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КС 2018 Барселона: Кривицька вперше виграла медаль Кубка світу Електронна адреса
Неділя, 11 лютого 2018 00:02
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/barcelona-2018-kryv-1.jpg
Українська шпажистка Олена Кривицька стала бронзовою призеркою етапу Кубка світу в іспанській Барселоні.

Українка почала виступ відразу в турі прямого вибування під сьомим номером посіву в 1/64 фіналу. У стартовому поєдинку Кривицька здобула непросту перемогу над німкенею Анною Хорнішер з рахунком 13:12, після здобула перемогу над Наталі Моельхаузен з Бразилії, завершивши поєдинок 15:10, а в протистоянні за потрапляння до вісімки найкращих виявилася сильнішою італійки Мари Наварріа, обігравши опонентку 15: 11.

У бою за 1/8 фіналу Кривицька вибила з боротьби лідера світового рейтингу Юлію Бєляєву з Естонії, перемігши з мінімальною перевагою 15:14. Шлях до фіналу українці перегородила 27-річна російська шпажистка Тетяна Андрюшина, яка закінчила бій з рахунком 15:5 на свою користь.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/barcelona-2018-kryv.jpg
Для Кривицької ця медаль стала першою в Кубку світу в індивідуальному заліку. Раніше найкращим результатом українки на міжнародному рівні була бронза світової першості в 2017 році.

Відзначимо, що в тур прямого вибування турніру в Барселоні також вийшли Анфіса Почкалова, Ксенія Пантелєєва, Фейбі Бежура, а також Інна Бровко, але жодной із них не вдалося пробитися далі стадії 1/16 фіналу.

Технічні результати:
Шпага жіноча (особисті):

1. Чжу Мін'є (Китай)
2. Тетяна Андрюшина (Росія)
3. Кан Юн Мі (Південна Корея)
3. Олена Кривицька (Україна)
23. Інна Бровко (Україна)
26. Ксенія Пантелєєва (Україна)
29. Анфіса Почкалова (Україна)
32. Фейбі Бежура (Україна)
67. Влада Харкова (Україна)
95. Юлія Свистіль (Україна)
242. Тетяна Стурень (Україна)