Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЕКЦ 2018 Сату-Маре: Полозюк вперше виграла міжнародний турнір, у Кривонос - бронза Електронна адреса
Понеділок, 12 лютого 2018 01:15
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekc-2018/satu-mare-2018-1.jpg
Рапіристка Аліна Полозюк стала переможницею етапу кадетського циклу в румунському Сату-Маре, а Марія Кривонос на цих змаганнях взяла бронзу.

Полозюк в груповому раунді зазнала лише однієї поразки, а Кривоніс - двох, після чого Аліна і Марія стартували в турі прямого вибування під 15-м і 27-м номером відповідно.

Полозюк по прямій дійшла до фіналу турніру. Спочатку в 1/32 фіналу українка виграла у Тесси Костер з Нідерландів (15: 6), далі виявилася сильнішою господині доріжок Каріни Васіле (13: 8), після обіграла співвітчизницю Дарину Миронюк (15: 4) і вибила з боротьби іншу румунку Андреа Георге (15:10).

Щодо Кривонос, то її шлях до вісімки найсильніших був довшим. В 1/16 фіналу українська рапіристка поступилася словачці Ясмін Удварді з рахунком 6.15, після чого їй довелося боротися в боях "за розраду". Марія успішно подолала цю стадію і в 1/4 турнірної таблиці зустрілася з ще однією українкою Катериною Буденко. Цього разу перемога залишилася за Кривонос - 15:13.

Полозюк, у свою чергу, на цьому ж етапі перемогла японку Канну Хабашита (15:13), а в поєдинку за потрапляння до фіналу зупинила Кривонос, вигравши з рахунком 15: 2.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekc-2018/satu-mare-2018.jpg
У фіналі турніру українська рапіристка здобула перемогу над місцевою фехтувальницею Ребекою Кандеску, закінчивши бій з рахунком 15: 9 на свою користь.

Для Полозюк етап перемога стала першою на турнірах серії кадетського циклу. Раніше їй вдавалося піднятися на друге місце на п'єдесталі пошани - на змаганнях у Словаччині наша рапіристка поступилася у вирішальному поєдинку тій же Кандеску з рахунком 6:15.

Технічні результати:
Рапіра, жінки (особисті):

1. Аліна Полозюк (Україна)
2. Ребека Кандеску (Румунія)
3. Емілія Корбу (Румунія)
3. Марія Кривонос (Україна)
5. Катерина Буденко (Україна)
8. Анастасія Садій (Україна)
14. Світлана Сопіт (Україна)
16. Дар'я Миронюк (Україна)
20. Ніколетта Корлат (Україна)
22. Христина Саркісян (Україна)
24. Олександра Ребчуновська (Україна)
30. Надія Моргун (Україна)
34. Наталія Коваль (Україна)
37. Ольга Калкутіна (Україна)
40. Ольга Сопіт (Україна)
44. Софія Орлова (Україна)
45. Дарина Яковенко (Україна)
48. Марія Сізарева (Україна)
53. Ірина Зирянова (Україна)
56. Валерія Семенова (Україна)
58. Еліна Солобаєва (Україна)
70. Олександра Шаповалова (Україна)