ЕКЦ 2018 Сату-Маре: Полозюк вперше виграла міжнародний турнір, у Кривонос - бронза Електронна адреса
Понеділок, 12 лютого 2018 01:15
Рапіристка Аліна Полозюк стала переможницею етапу кадетського циклу в румунському Сату-Маре, а Марія Кривонос на цих змаганнях взяла бронзу.

Полозюк в груповому раунді зазнала лише однієї поразки, а Кривоніс - двох, після чого Аліна і Марія стартували в турі прямого вибування під 15-м і 27-м номером відповідно.

Полозюк по прямій дійшла до фіналу турніру. Спочатку в 1/32 фіналу українка виграла у Тесси Костер з Нідерландів (15: 6), далі виявилася сильнішою господині доріжок Каріни Васіле (13: 8), після обіграла співвітчизницю Дарину Миронюк (15: 4) і вибила з боротьби іншу румунку Андреа Георге (15:10).

Щодо Кривонос, то її шлях до вісімки найсильніших був довшим. В 1/16 фіналу українська рапіристка поступилася словачці Ясмін Удварді з рахунком 6.15, після чого їй довелося боротися в боях "за розраду". Марія успішно подолала цю стадію і в 1/4 турнірної таблиці зустрілася з ще однією українкою Катериною Буденко. Цього разу перемога залишилася за Кривонос - 15:13.

Полозюк, у свою чергу, на цьому ж етапі перемогла японку Канну Хабашита (15:13), а в поєдинку за потрапляння до фіналу зупинила Кривонос, вигравши з рахунком 15: 2.

У фіналі турніру українська рапіристка здобула перемогу над місцевою фехтувальницею Ребекою Кандеску, закінчивши бій з рахунком 15: 9 на свою користь.

Для Полозюк етап перемога стала першою на турнірах серії кадетського циклу. Раніше їй вдавалося піднятися на друге місце на п'єдесталі пошани - на змаганнях у Словаччині наша рапіристка поступилася у вирішальному поєдинку тій же Кандеску з рахунком 6:15.