Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЕКЦ 2018 Сату-Маре: Збірна України виграла бронзу турніру Електронна адреса
Понеділок, 12 лютого 2018 01:28
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekc-2018/satu-mare-2018-2.jpg
Збірна України в складі Катерини Буденко, Аліни Полозюк, Дар'ї Миронюк і Марії Кривонос завоювала бронзові медалі на етапі кадетського циклу з фехтування на рапірах в румунському Сату-Маре.

В 1/8 фіналу українки здобули впевнену перемогу над командою "Болгарія-2" (45:17), в наступному турі не зазнали проблем з "Румунією-2" (45:27), а в поєдинку за потрапляння до фіналу програли чотирма уколами першій збірній Японії (25:29).

У бою за бронзу змагань українські рапіристки виявилися сильнішими Словаччини, завершивши зустріч з рахунком 37:38 на свою користь.

Технічні результати:
Рапіра, жінки (командні):

1. Японія-1
2. Румунія
3. Україна
5. Україна-2
8. Україна-4
9. Україна-3
19. Україна-5