Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КС 2018 Дурдан: В 1/32 фіналу пробився лише один українець Електронна адреса
Понеділок, 12 лютого 2018 02:00
У французькому Дурдані завершився юніорський етап Кубка світу з фехтування на шаблях серед чоловіків.

Лише одному українцю - Івану Писаренко - вдалося вийти в 1/32 фіналу. У груповому раунді наш шабліст здобув три перемоги з шести, а після в турі прямого вибування спочатку виграв у поляка Карола Ладеманна (15: 8), а в наступному бою програв німцю Фредеріку Кіндлеру (11:15) і таким чином зупинився на 60-му місці в загальному заліку.

Щодо командного турніру, то збірна України в складі Івана Писаренка, Андрія Голованова, Євгенія Трифонова і Романа Куксенка показала 11-й результат.

В 1/8 українці програли росіянам (21:45) і вступили в боротьбу за 9-16 позиції, де виграли у британців (45:44), поступилися іспанцям (32:45), а в третьому поєдинку виявилися сильнішими канадців (45: 38).

Технічні результати:
 
Шабля, чоловіки (особисті):Шабля, чоловіки (командні):

1. Анатолій Костенко (Росія)
2. Еліотт Бібі (Франція)
3. Мартін Надь (Угорщина)
3. Владислав Поздняков (Росія)
60. Іван Писаренко (Україна)
80. Євген Трифонов (Україна)
93. Роман Куксенко (Україна)
139. Андрій Голованов (Україна)

1. Італія
2. Росія
3. США
11. Україна