Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КС 2018 Барселона: Українки показали 11-й результат Електронна адреса
Понеділок, 12 лютого 2018 02:34
Збірна України у складі Олени Кривицької, Фейбі Бежури, Інни Бровко і Ксенії Пантелеєвої фінішувала на 11-му місці на етапі Кубка світу в іспанській Барселоні.

В 1/16 фіналу українки виграли в Колумбії (45:22), проте в наступному бою не впоралися з італійками, програвши на пріоритеті (33:33).

Після українські шпажистки здобули перемогу над Казахстаном (45:30), поступилися одним уколом Південній Кореї (35:36) і виявилися сильнішими угорок (45:40).
Технічні результати:
Шпага, жінки (командні):

1. Росія
2. Італія
3. США
11. Україна