Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КМ 2018 Бонн: Украинские рапиристы заняли десятое место Електронна адреса
Понеділок, 12 лютого 2018 02:42
Сборная Украины в составе Андрея Погребняка, Дмитрия Чучукало, Клода Юнеса и Ростислава Герцика стала десятой на этапе Кубка мира по фехтованию на рапирах в немецком Бонне.

В 1/16 финала украинцы не испытали проблем с Аргентиной (45:33), но в следующей же встрече проиграли одним уколом Китаю (43:44).

В боях за 9-16 места Юнес, Погребняк, Чучукало и Герцик выиграли у венгров (45:29) и британцев (35:34), а в поединке за 10-ю строчку турнирной таблицы уступили Гонконгу (39:45).

Технические результаты:
Рапира, мужчины (командные):

1. США
2. Южная Корея
3. Франция
10. Украина