Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

КС 2018 Бонн: Українські рапіристи посіли десяте місце Електронна адреса
Понеділок, 12 лютого 2018 02:42
Збірна України в складі Андрія Погребняка, Дмитра Чучукало, Клода Юнеса і Ростислава Герцика стала десятою на етапі Кубка світу з фехтування на рапірах в німецькому Бонні.

В 1/16 фіналу українці не відчули проблем з Аргентиною (45:33), але в наступній же зустрічі програли одним уколом Китаю (43:44).

У боях за 9-16 місця Юнес, Погребняк, Чучукало і Герцик виграли в угорців (45:29) і британців (35:34), а в поєдинку за 10-й рядок турнірної таблиці поступилися Гонконгу (39:45).

Технічні результати:
Рапіра, чоловіки (командні):

1. США
2. Південна Корея
3. Франція
10. Україна