Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2018 Сочі: Українські шпажисти взяли бронзові медалі Електронна адреса
Вівторок, 06 березня 2018 23:24
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekc-2018/epee-c-3.jpg
Збірна України з фехтування на шпагах у складі Максима Карюченка, Андрія Опанасенка, Андрія Деркача і Руслана Гасанова виграла бронзові медалі на кадетському чемпіонаті Європи в Сочі.

Українці стартували під сьомим номером посіву і в першому поєдинку обіграли представників Греції (45:35), після в 1/4 фіналу здобули перемогу над британцями (45:42), а шлях до фіналу нашим фехтувальникам перегородила збірна Італії, яка за підсумками турніру виграла золото. Поєдинок завершився на користь італійців з рахунком 45:31.

У бою за третє місце українські шпажисти без проблем розібралися з Австрією, завершивши зустріч з перевагою в 19 уколів - 45:26.

Для збірної України ця перша і єдина медаль на кадетському континентальній першості. 7 березня в боротьбу за медалі чемпіонату Європи вступлять юніори.
Технічні результати:
Шпага, чоловіки (командні):

1. Італія
2. Німеччина
3. Україна