ЧЄ 2018 Сочі: Українці завершили виступ на юніорській континентальній першості без медалей Електронна адреса
Неділя, 11 березня 2018 23:56
В останній день юніорського чемпіонату Європи в Сочі пройшли командні змагання серед рапіристів, шпажистів і шаблісток.

Збірна України з фехтування на рапірах в складі Максима Гаравського, Ярослава Гайдука, Данила Гойди і Данила Ткача завершила виступ на 11-му місці. Спочатку українці поступилися угорцям (40:45), а після виграли у британців (45:35) і данчан (45:38).

Українські шпажисти Євген Горбачук, Руслан Гасанов Максим Карюченко і Павло Лиманський фінішували на 10-му рядку в підсумковому заліку. В 1/8 фіналу наша команда не впоралася з французами (22:45), а пізніше здобула дві перемоги поспіль - над британцями (45:40) і німцями (45:33). У поєдинку за 9-ю позицію в медальному заліку українці програли шведам (37:45).

Щодо наших шаблісток, то Олександра Бондар, Валерія Проченко, Олена Писаренко і Маргарита Смирнова стали дев'ятими. У стартовому бою вони двома ударами програли румункам (43:45), але після обіграли грузинок (45:37) і туркень (45:34).

Рапіра, чоловіки (командні):Шпага, чоловіки (командні):