ГП 2018 Сеул: Харлан виграла другий гран-прі цьогорічного сезону Електронна адреса
Понеділок, 02 квітня 2018 00:34
Українська шаблістка Ольга Харлан стала переможницею другого гран-прі сезону в Сеулі.

Українка стартувала в турі прямого вибування під першим номером посіву і в 1/32 турнірної таблиці здобула перемогу над італійкою Кіарою Морміль з рахунком 15:12. Далі лідер збірної України розібралася з японкою Рісой Такашімою (15: 7), вибила з боротьби росіянку Світлану Кормільціну (15:13) і в 1/4 фіналу виграла у кореянки Су Йон Чоі (15:11).

У наступному поєдинку Харлан взяла реванш у румунки Б'янки Паску за поразку на попередньому етапі Кубка світу в Афінах, обігравши суперницю з мінімальною перевагою - 15:14, а у фіналі не залишила шансів другому номеру світового рейтингу Анні Мартон з Угорщини (15: 7).

Відзначимо, що для українки це вже друга перемога поспіль на турнірах такого масштабу. Раніше Ольга виграла титул на Гран-прі Канкуна.

Усього в змагальному календарі три турніри серії Гран-прі, проте останній етап проходить в Москві. Українська шаблістка пропустить його в зв'язку з забороною Міністерства молоді та спорту України на виступ наших спортсменів на території Росії.

Шабля, жінки (особисті):Шабля, чоловіки (особисті):