ЧЄ 2018 Єреван: Шпажистки і шаблісти визначили найсильніших у перший день турніру Електронна адреса
Понеділок, 16 квітня 2018 11:30
У Єревані стартував чемпіонат Європи з фехтування серед спортсменів молодших за 23 роки. У перший день турніру на доріжки вийшли шпажистки і шаблісти.

У змаганнях шпажисток Україну представляли Юлія Свистіль, Інна Бровко, Наталя Степанян і Влада Харькова.

Першою зброю склала Степанян, яка не змогла подолати груповий раунд. Бровко, Харькова і Свистіль же вийшли в тур прямого вибування і стартували під 36-м, 13-м і 14-м номером відповідно.

В 1/16 фіналу з боротьби вибули Бровко і Харькова. Інна одним уколом програла шведці Аса Лінде (14:15), а Влада поступилася ізраїльтянці Дар Хехт (13:15).

Найдалі за всіх пройшла Свистіль, яка в 1/16 турнірної таблиці виграла у британки Елізабет Паувелл (12:15), а в наступному поєдинку з мінімальним відставанням зазнала поразки від швейцарської шпажистки Манон Емменеггер (3: 4).

Щодо виступу шаблістів, то в складі збірної України фехтували Богдан Платонов, Олександр Каракай і Євген Трифонов.

Першим із боротьби вибув Трифонов, який не вийшов з групи, а слідом за ним зброю склав Каракай, що програв в 1/32 фіналі німцеві Раулю Бонаху (11:15).

Найкращий результат показав Платонов, який фінішував на 10-му місці. У стартовому поєдинку туру прямого вибування українець обіграв поляка Карола Ладеманна (15: 3), але після поступився майбутньому володарю бронзи змагань Батісту Дубарі (9:15) з Франції.

Шпага, жінки (особисті):Шабля, чоловіки (особисті):