Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2018 Єреван: Шпажистки і шаблісти визначили найсильніших у перший день турніру Електронна адреса
Понеділок, 16 квітня 2018 11:30
У Єревані стартував чемпіонат Європи з фехтування серед спортсменів молодших за 23 роки. У перший день турніру на доріжки вийшли шпажистки і шаблісти.

У змаганнях шпажисток Україну представляли Юлія Свистіль, Інна Бровко, Наталя Степанян і Влада Харькова.

Першою зброю склала Степанян, яка не змогла подолати груповий раунд. Бровко, Харькова і Свистіль же вийшли в тур прямого вибування і стартували під 36-м, 13-м і 14-м номером відповідно.

В 1/16 фіналу з боротьби вибули Бровко і Харькова. Інна одним уколом програла шведці Аса Лінде (14:15), а Влада поступилася ізраїльтянці Дар Хехт (13:15).

Найдалі за всіх пройшла Свистіль, яка в 1/16 турнірної таблиці виграла у британки Елізабет Паувелл (12:15), а в наступному поєдинку з мінімальним відставанням зазнала поразки від швейцарської шпажистки Манон Емменеггер (3: 4).

Щодо виступу шаблістів, то в складі збірної України фехтували Богдан Платонов, Олександр Каракай і Євген Трифонов.

Першим із боротьби вибув Трифонов, який не вийшов з групи, а слідом за ним зброю склав Каракай, що програв в 1/32 фіналі німцеві Раулю Бонаху (11:15).

Найкращий результат показав Платонов, який фінішував на 10-му місці. У стартовому поєдинку туру прямого вибування українець обіграв поляка Карола Ладеманна (15: 3), але після поступився майбутньому володарю бронзи змагань Батісту Дубарі (9:15) з Франції.
Технічні результати:
 
Шпага, жінки (особисті):Шабля, чоловіки (особисті):

1. Александра Замаховська (Польща)
2. Роберта Марцані (Італія)
3. Кім Ясмін Бух (Швейцарія)
3. Марія Образцова (Росія)
12. Юлія Свистіль (Україна)
22. Влада Харкова (Україна)
31. Інна Бровко (Україна)
55. Наталя Степанян (Україна)

1. Даріо Кавальєре (Італія)
2. Ніка Шенгелія (Грузія)
3. Дмитро Даниленко (Росія)
3. Батист Дубарі (Франція)
10. Богдан Платонов (Україна)
35. Олександр Каракай (Україна)
43. Євген Трифонов (Україна)