Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2018 Єреван: Залевська завдала 19 ударів француженкам і допомогла збірній здобути бронзу Електронна адреса
П'ятниця, 20 квітня 2018 00:25
Збірна України з фехтування на шаблях у складі Діани Залевської, Юлії Бакастової, Олени Писаренко і Євгенії Аленіної стала третьою на чемпіонаті Європи U23 в Єревані.

Українки отримали п'ятий номер посіву і стартували відразу в 1/4 фіналу, де здобули перемогу з перевагою в два удари над Німеччиною з рахунком 45:43. У фінал же нашим спортсменкам дорогу перегородили італійки. Бакастова, Залевська, Аленіна і Писаренко програли суперницям з рахунком 20:45 і після могли претендувати лише на бронзу.

У поєдинку за бронзові медалі турніру збірна України зустрілася з француженками. Протягом усього поєдинку українські шаблістки програвали, але переломним етапом став бій Залевської і Марго Жималак. Українці вдалося зробити практично неможливе - Діана нанесла 19 ударів француженці і вперше вивела нашу збірну вперед. Усі крапки над «і» розставила Бакастова, яка обіграла у фінальному поєдинку Маліну Вонгсаваді з рахунком 5: 3 (загальний рахунок зустрічі - 45:43).

Ця медаль стала першою і єдиною для української команди на континентальній першості в Єревані.
Технічні результати:
Шабля, жінки (командні):

1. Росія
2. Італія
3. Україна