Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Гімназіада 2018 Марокко: Два українських фінали, золото Чорній, бронза Гонцової та Зеленцової Електронна адреса
Неділя, 06 травня 2018 22:58
Українські фехтувальники вперше в історії взяли участь у Всесвітній гімназіаді, яка пройшла в африканському Марокко. Наші спортсмени боролися за нагороди у фехтуванні на шпагах, рапірах і шаблях, і практично у всіх дисциплінах українці змогли потрапити на п'єдестал пошани.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/gymnasiada-2018/fenc-1.jpg
Найбільшу кількість медалей завоювали рапіристи. Так склалося, що всі наші фехтувальники - Катерина Буденко, Аліна Полозюк, Данило Ткач і Семен Булава - дійшли до фіналу, де змагалися за золото турніру між собою. Серед дівчат сильнішою виявилася Буденко, а серед юнаків - Ткач.

Шпажисти також показали високий результат. Руслан Гасанов поступився у вирішальному поєдинку гімназіади представнику Китаю Цзя Янь Ціню і виграв для збірної срібло, Катерина Чорній, у свою чергу, стала чемпіонкою, обігравши всіх суперниць на турнірі, а Анастасія Зеленцова завершила виступ на третьому місці.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/gymnasiada-2018/fenc-2.jpg
Щодо шаблістів, то Дарина Гонцова зупинилася за крок від фіналу, завоювавши бронзову медаль, а її колега по національній команді Дмитро Шостак фінішував на п'ятій сходинці.

За підсумками змагань з фехтування українці очолили медальний залік, випередивши Францію і Алжир. На рахунку українських спортсменів - три золота, три срібла і дві бронзи. У Франції, яка стала другою, - два золота і два срібла, а в Алжиру, який посів третє місце, - одне срібло та одна бронза.