КС 2018 Париж: Нікішин завоював третє срібло нинішнього сезону Електронна адреса
Неділя, 13 травня 2018 16:50
Український шпажист Богдан Нікішин став срібним призером на етапі Кубка світу з фехтування в Парижі.

Нікішин стартував відразу в турі прямого вибування під другим номером посіву. У стартовому поєдинку лідер збірної України переміг одним уколом перспективного іспанця Юлена Перейру (14:13), в 1/16 фіналу з мінімальною перевагою обіграв Квон Йон Чжуна (5: 4) з Південної Кореї, потім розібрався з венесуельцем Франциско Лімардо, завершивши бій зі рахунком 9: 1, і здобув путівку в півфінал турніру, перемігши американця Кьортіса Макдональда (15:10).

На стадії 1/2 фіналу українець вибив з боротьби південнокорейці Пак Кен Ду (15: 9), а у вирішальному поєдинку програв двома уколами дворазовому чемпіону світу Ніколаю Новосьолову (13:15) з Естонії.

Для Нікішина ця медаль стала четвертою в нинішньому сезоні. На рахунку українського шпажиста вже було два срібла, завойованих на етапах Кубка світу в швейцарському Берні і німецькому Хайденхаймі, а також золото, яке він здобув на аналогічному турнірі в Ванкувері. При цьому Нікішин вперше потрапив на п'єдестал пошани в особистій першості на етапі Кубка світу в Парижі.

Відзначимо, що в цей раз у тур прямого вибування в Парижі також змогли потрапити Володимир Станкевич, Ігор Рейзлін і Євген Макієнко. Станкевич та Макієнко склали зброю в 1/32 фіналу - Володимир програв Вадиму Анохіну з Росії з рахунком 7:15, а Євген не впорався з італійцем Енріко Гароццо (13:15). Рейзлін, у свою чергу, зупинився в наступному раунді, поступившись південнокорейцю На Чжон Гвану (9:15).