Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КС 2018 Мадрид: Ягодка і Платонов потрапили в 1/32 фіналу турніру, команда стала 15-ю Електронна адреса
Неділя, 20 травня 2018 22:15
У Мадриді пройшов етап Кубка світу з фехтування на шаблях серед чоловіків.

Лише двом українським шаблістам вдалося продовжити виступ на турнірі на другий змагальний день. Богдан Платонов і Андрій Ягодка успішно подолали груповий раунд і кваліфікацію. В 1/32 фіналу Платонов зазнав поразки від росіянина Каміля Ібрагімова (5:15), а Ягодка не впорався з майбутнім володарем бронзи Кубка світу Дерілом Хомером з США, поступившись 8:15.

Щодо Олексія Стаценка, Дмитра Пундика і Юрія Цапа, то наші фехтувальники змогли вийти з групи, але не потрапили в топ-64.

У командному турнірі збірна України в складі Ягідки, Стаценко, Пундика і Цапа завершила виступ на 15-му місці. В 1/16 турнірної таблиці українці виграли у Таїланду (45:17), але після програли Німеччині (37:45).

У боротьбі за 9-16-у позиції українські шаблісти поступилися Китаю (39:45) і Японії (38:45), а в поєдинку за 15-й рядок виявилися сильнішими Колумбії, вигравши з рахунком 45:31.

Технічні результати:
 
Шабля, чоловіки (особисті):Шабля, чоловіки (командні):
1. Енріко Берре (Італія)
2. Веніамін Решетніков (Росія)
3. Деріл Хомер (США)
3. О Сангук (Пд. Корея)
53. Андрій Ягодка (Україна)
57. Богдан Платонов (Україна)
72. Олексій Стаценко (Україна)
74. Дмитро Пундик (Україна)
86. Юрій Цап (Україна)

1. Південна Корея
2. Італія
3. Росія
15. Україна