Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2018 Ужгород: Кошман та Мукоїд почали кадетський сезон із золота Електронна адреса
П'ятниця, 11 травня 2018 16:02
10 травня в Ужгороді пройшов перший кадетський турнір з фехтування на шпагах в сезоні 2018/2019.

Серед дівчат найсильнішою виявилася Юлія Мукоїд із Києва, яка у фіналі з перевагою в два уколи обіграла львів'янку Дарину Садову з рахунком 15:13.

Третіми стали господиня доріжок Олександра Лазаренка і ще одна представниця столиці Анна Чернишова. У півфіналі Лазаренко не впоралася з Садовою, програвши 11:15, а Чернишова поступилася Мукоїд з аналогічним рахунком.

Серед юнаків перемогу святкував також київський шпажист Микита Кошман. У вирішальному поєдинку він виграв у іншого киянина Михайла Кублицького з рахунком 15:13.

Бронзу розділили ужгородчанин Дмитро Бєляєв та Іван Радинський з Харкова. Бєляєва за крок від фіналу зупинив Кублицький, який переміг з перевагою в два уколи - 15:13, а Кошман вибив з боротьби Радинського, завершивши поєдинок з таким же рахунком.