МТ 2018 Анталія: Харлан і Вороніна потрапили на п'єдестал пошани Електронна адреса
Понеділок, 28 травня 2018 15:39
Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан стала переможницею міжнародного турніру-сателіта в турецькій Анталії.

Українка виграла п'ять боїв з шести в груповому раунді, після чого стартувала в турі прямого вибування під другим номером посіву. У першому поєдинку Харлан обіграла венгерку Брігітту Пентек (15: 8), далі вибила з боротьби співвітчизницю Аліну Комащук (15: 6), в півфіналі не зазнала проблем з білорускою Ганною Іваніщанкою (15: 5), а у вирішальному поєдинку з мінімальною перевагою вирвала перемогу в іншої представниці Білорусі Дар'ї Андрєєвої (15:14).

Бронзову медаль турніру здобула ще одна українка Олена Вороніна, яка в 1/2 фіналу програла Андрєєвої з рахунком 10:15. Також в топ-8 потрапило відразу п'ять українок: Харлан, Вороніна, Комащук, Юлія Бакастова і Олександра Мамонтова. За крок від вісімки найсильніших зупинилася Ольга Жовнір, яка фінішувала на 9-му місці.