ГП 2018 Богота: Кривицька та Нікішин замкнули п'ятірку найсильніших Електронна адреса
Понеділок, 28 травня 2018 16:48
У колумбійській Боготі пройшов останній гран-прі сезону з фехтування на шпагах.

Відразу двоє українських шпажистів зупинилися за крок від п'єдесталу пошани - на п'ятому місці. І Олена Кривицька, і Богдан Нікішин стартували в турі прямого вибування завдяки високому світовому рейтингу FIE.

В 1/32 фіналу Кривицька виграла в американки Кассандри Бейтс (15:11), обіграла француженку Марі-Флоренс Кандассамі (15:12) і вибила з боротьби естонку Еріку Кірпу (15: 8). Шлях до півфіналу українці перегородила майбутня володарка срібла Кортні Хьорлі з США - бій закінчився з рахунком 15:10 на користь американської шпажистки.

Щодо Нікішина, то в стартовому поєдинку він виявився сильнішим місцевого фехтувальника Александра Гонсалеса (14:10), далі розібрався з італійцем Едоардо Мунцоне (15: 7) і переміг німця Річарда Шмідта (15:11). В 1/4 фіналу лідер збірної України одним уколом поступився французу Даніелю Жерену (14:15).

Відзначимо, що ще двоє українців - Максим Хворост і Роман Свичкар - потрапили в 1/16 фіналу, а Фейбі Бежура, Володимир Станкевич та Ігор Рейзлін склали зброю етапом раніше.

Шпага, жінки (особисті):Шпага, чоловіки (особисті):