КC 2018 Туніс: Харлан зупинилася в одному ударі від золота турніру Електронна адреса
Понеділок, 04 червня 2018 02:29
Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан стала другою на останньому етапі Кубка світу в сезоні.

На турнірі в Тунісі українка стартувала відразу в 1/32 фіналу, де не зазнала проблем з венесуелкою Алехандрою Бенітес-Ромеро (15: 8), далі розібралася з росіянкою Юлією Гавриловою (15: 6), а от після на Харлан чекала низка дуже непростих боїв .

В 1/8 турнірної таблиці українська шаблістка з перевагою в один удар обіграла італійку Аріану Ерріго (15:14), яка, насправді, спеціалізується в фехтуванні на рапірах і тривалий період була лідером світового рейтингу саме в цьому виді зброї. У наступному бою Ольга вирвала перемогу в росіянки Яни Єгорян (15:13), а в півфіналі з мінімальною перевагою виграла у Бьянки Паску з Румунії (15:14).

У вирішальній зустрічі українка одним ударом поступилася француженці Манон Брюне, завершивши поєдинок з рахунком 14:15. Таким чином, Харлан взяла срібло змагань. Причому в минулому році в Тунісі лідеру нашої збірної вдалося завоювати чемпіонський титул.

Відзначимо, що ще три українки Юлія Бакастова, Олександра Мамонтова і Олена Вороніна також змогли пробитися в 1/32 фіналу, проте вже на цій стадії зброю склали Бакастова і Мамонтова, а Вороніна завершила виступ в 1/16 турнірної таблиці.

Щодо командної першості, то збірна України в складі Харлан, Бакастової, Вороніної та Аліни Комащук фінішувала на 8-му місці. В 1/8 фіналу українки з труднощами обіграли іспанок (45:43), а в наступному бою програли Італії (36:45).

У боротьбі за 5-8 місця наші шаблістки зазнали двох поразок поспіль - не вистояли в поєдинку з американками (43:45) і поступилися Південній Кореї (39:45).

Шабля, жінки (особисті):Шабля, жінки (командні):