ЧЄ 2018 Нові-Сад: Нікішин завоював бронзу континентальної першості Електронна адреса
Неділя, 17 червня 2018 23:57

Український шпажист Богдан Нікішин здобув бронзову медаль чемпіонату Європи в Нові-Сад, Сербія.

Українець стартував у груповому раунді, вигравши чотири бої з шести, і продовжив виступ в турі прямого вибування під 36-м номером.

В 1/32 фіналу Нікішин вибив із боротьби Жомбора Баньяї з Угорщини (13: 8), далі обіграв четвертий номер посіву Вадима Анохіна з Росії (11: 7), вирвав перемогу з мінімальною перевагою в протистоянні з італійцем Марко Фікерою (3: 2) і розібрався з німцем Лукасом Беллманом (15:12).

У півфіналі український шпажист зазнав поразки від дворазового чемпіона світу Ніколая Новосьолова з Естонії з рахунком 9:10 і таким чином став бронзовим призером континентальної першості.

Для Нікішина ця бронза чемпіонату Європи стала другою в кар'єрі. У 2016 році в польському Торуні українець також був третім.

Щодо інших представників від України, то відразу троє зупинилися в 1/16 фіналу. Володимир Станкевич на цій стадії програв майбутньому володарю бронзової нагороди Річарду Шмідту з Німеччини (5: 7), Роман Свичкар поступився фіну Ніко Вуорінену (10:15), а Ігор Рейзлін не впорався з Фікерою (7:15).