Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2018 Нові-Сад: Шаблістки стали срібними призерками чемпіонату Європи Електронна адреса
Середа, 20 червня 2018 01:49
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/ec-2018-s-f-t.jpg
Збірна України з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Юлії Бакастової, Олени Вороніної та Аліни Комащук посіла друге місце на чемпіонаті Європи в сербському Нові-Сад.

Українки стартували в турі прямого вибування під п'ятим номером посіву. У першому поєдинку Комаущк, Харлан, Бакастова і Вороніна не зазнали проблем з Великобританією (45:27), а після в непростих поєдинках по черзі виграли в Угорщини (45:41) й Італії (45:42).

У фіналі наші шаблістки зустрілися з росіянками. Протягом усієї зустрічі домінували представниці Росії, проте в останньому бою Харлан і Софії Великої українці вдалося голосно «грюкнути дверима». Лідер збірної України завдала 15 ударів, при цьому отримавши від олімпійської чемпіонки тільки п'ять. На жаль, цього не вистачило, щоб поборотися за золото - поєдинок закінчився з рахунком 45:30 на користь російської команди.

Відзначимо, що для Харлан ця медаль континентальної першості стала 19-ою в кар'єрі. Українка 7 разів потрапляла в призи в індивідуальній першості і 12 - в командній.

Нагадаємо, що українські шаблістки вперше з листопада 2016 року піднялися на п'єдестал пошани командного турніру. Останній раз їм це вдавалося на етапі Кубка світу в Орлеані в пост-олімпійському сезоні.
Технічні результати:
Шабля, жінки (командні):

1. Росія
2. Україна
3. Франція