Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2018 Нові-Сад: Шпажисти замкнули п'ятірку найсильніших континентальної першості Електронна адреса
Четвер, 21 червня 2018 21:57
Збірна України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Романа Свичкаря, Володимира Станкевича і Ігоря Рейзліна завершила виступ на п'ятому місці на чемпіонаті Європі в сербському Нові-Сад.

В 1/8 фіналу наша команда перемогла іспанців (45:39), а в наступному раунді зазнала прикрої поразки від італійців. За рівного рахунку - 15:15 - Марко Фікера за одну секунду до кінця зустрічі завдав уколу Богдану Нікішину. Богдану ж не вистачило часу, щоб відновити статус-кво в поєдинку, і українці поступилися з мінімальним відставанням - 15:16.

Після наші фехтувальники могли претендувати лише на 5-8 місця. Спочатку Станкевич, Рейзлін, Свичкар і Нікішин виграли в Ізраїлю (45:30), а в протистоянні за п'яту сходинку підсумкового заліку обіграли естонців (45:33).
Технічні результати:
Шпага, чоловіки (командні):
1. Росія
2. Франція
3. Італія
5. Україна