Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2018 Нові-Сад: Рапіристки показали сьомий результат Електронна адреса
Четвер, 21 червня 2018 22:20
Українські рапіристки Катерина Ченцова, Анна Тараненко, Анастасія Московська і Олександра Сенюта стали сьомими в командній першості на чемпіонаті Європи в Нові-Сад, Сербія.

В 1/8 фіналу українки не зазнали проблем зі шведками, обігравши суперниць з рахунком 45:21, однак у наступному поєдинку вийшли на лідерів посіву італійок і програли 26:45.

У боротьбі за 5-8 позиції Ченцова, Тараненко, Московська і Сенюта спочатку поступилися угоркам (34:45), а в бою за 7-е місце виявилися сильнішими іспанок (45:39).
Технічні результати:
Рапіра, жінки (командні):
1. Італія
2. Росія
3. Франція
7. Україна