Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2018 Нові-Сад: Шпажистки упустили бронзу турніру в протистоянні з естонками Електронна адреса
Четвер, 21 червня 2018 23:00
Збірна України з фехтування на шпагах у складі Олени Кривицької, Фейбі Бежури, Ксенії Пантелеєвої та Анфіси Почкалової зупинилася за крок від медалі континентальної першості в Нові-Сад, Сербія.

У стартовому поєдинку туру прямого вибування українки здобули непросту перемогу над Угорщиною (34:31), а в 1/4 фіналу в не менш нервовому бою виграли в лідерів посіву росіянок (43:42).

На шляху до фіналу наших шпажисток зупинили польки, які за підсумками турніру стали другими. Зустріч закінчилася на користь Польщі з рахунком 45:37, і Пантелєєва, Кривицька, Бежура і Почкалова вийшли на естонок в поєдинку за третє місце.

Якщо спочатку бій йшов на рівних, то ближче до другої половини естонські шпажистки стали набирати перевагу. У передостанньому поєдинку Кривицька завдала 11 уколів проти 9 від Юлії Бєляєвої і змогла скоротити відставання до чотирьох очок. Пантелєєва також провела результативну зустріч: українка зуміла «підтягнути» рахунок до різниці в два уколи, але пізніше дала суперниці відігратися і поступилася 17:16. Таким чином наша команда програла в протистоянні з Естонією з рахунком 37:42 і закінчила виступ на четвертому місці.
Технічні результати:
Шпага, жінки (командні):
1. Франція
2. Польща
3. Естонія
4. Україна