ЧЄ 2018 Нові-Сад: Шаблісти закрили континентальну першість в Сербії Електронна адреса
Четвер, 21 червня 2018 23:39
Українські шаблісти Дмитро Пундик, Олексій Стаценко, Юрій Цап та Андрій Ягодка закінчили виступ на сьомому місці в командному турнірі на чемпіонаті Європи в Нові-Сад, Сербія.

В 1/8 фіналу українці обіграли Великобританію (45:40), а в наступній зустрічі поступилися майбутнім чемпіонам - команді Угорщини (25:45).

У боях за 5-8 місця Стаценко, Ягодка, Цап та Пундик спочатку не впоралися з Росією (34:45), а в наступному протистоянні реабілітувалися, вигравши у грузинів з рахунком 45:40.