Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧС 2018 Усі: Дебютна бронза Нікішина і Свичкаря Електронна адреса
Вівторок, 24 липня 2018 01:03
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/wc-m-i-2018-1.jpg
Українські шпажисти Богдан Нікішин та Роман Свичкар завоювали бронзові медалі на чемпіонаті світу в китайському Усі.

Якщо Нікішин, будучи першим номером світового рейтингу, стартував відразу в турі прямого вибування, то Свичкарю довелося ще подолати кваліфікацію, із чим він успішно впорався.

В 1/32 фіналу Нікішин виграв у американця Джейкоба Хойле (10: 8), далі розібрався з іспанцем Юленом Перейрою (15: 8), вибив з боротьби канадця Марка-Ентоні Блеза-Беланже (15: 6) і в 1/4 турнірної таблиці виявився сильнішим ще одного представника США Кертіса Макдоуела (15:10).

Свичкар, у свою чергу, у другий змагальний день почав виступ з розгромної перемоги над естонцем Пеетером Турнау (15: 3), після зробив справжню сенсацію, здолавши з перевагою в один укол чинного чемпіона світу Паоло Піццо (15:14), в 1/8 фіналу з аналогічним рахунком обіграв Файзулла Алімова з Узбекистану, а в поєдинку за потрапляння на п'єдестал пошани виграв у швейцарця Бендажміна Штеффена (15:12).

І Нікішин, і Свичкар не змогли пройти півфінальний рубіж. У боях за путівку у фінал Богдан програв венесуельцю Рубену Лімардо Гаскону (4: 7), а Роман не вистояв у протистоянні з Янніком Борелем з Франції, поступившись 11:15.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/wc-m-i-2018.jpg
Для обох українців бронза стала дебютною медаллю на чемпіонатах світу. Нікішин уже вигравав золото світової першості, але тільки в командному турнірі в 2015 році в Москві. Свичкар же і зовсім вперше в кар'єрі змагається на «дорослому» турнірі такого масштабу.

За час існування незалежної України наші шпажисти вигравали лише три медалі в особистому заліку на чемпіонатах світу. Дві з них належать Нікішину і Свичкарю, а ще одна - срібло 2003 року - Максиму Хворосту.

Відзначимо, що на чемпіонаті світу в Усі України також представляли Володимир Станкевич та Ігор Рейзлін, які завершили виступ у перший змагальний день.

У кваліфікації Станкевич програв південноафриканцю Павлу Тихлеру (13:15), а Рейзлін - фіну Яаакко Пааволайнену (7:15).
Технічні результати:
Шпага, чоловіки (особисті):
1. Яннік Борель (Франція)
2. Рубен Лімардо Гаскон (Венесуела)
3. Богдан Нікішин (Україна)
3. Роман Свичкар (Україна)
66. Володимир Станкевич (Україна)
72. Ігор Рейзлін (Україна)