Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Харлан втретє в кар'єрі виграла Кубок світу Електронна адреса
Четвер, 26 липня 2018 22:47
Українська шаблістка Ольга Харлан стала володаркою Кубка світу-2017/2018.

Українка закінчила сезон на першому рядку світового рейтингу FIE, маючи в активі 190 очок. За минулий змагальний цикл Харлан виграла етап Кубка світу в Сінт-Нікласі, Гран-прі в Мехіко та Сеулі, а також взяла срібло на ще одному етапі в Тунісі.

Незважаючи на перше місце FIE, головні старти сезону - чемпіонат Європи та світу - в особистому розряді для Ольги закінчилися без медалей. На континентальній першості українська шаблістка стала 10-й, а на світовому - 17-й, не зумівши захистити торішній титул.

Для лідера збірної України цей Кубок світу стане третім у кар'єрі. Раніше 27-річна фехтувальниця завершувала сезон на першому рядку світового рейтингу в 2013-му і 2014-му роках.

Більше перемог в Кубку світу тільки у американок Маріель Загуніс і Сади Джейкобсон. Вони вигравали трофей по чотири рази.