Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
МТ 2018 Братислава: Олімпійська чемпіонка Шемякіна повернулася на доріжку перемогою в Словаччині Електронна адреса
Неділя, 16 вересня 2018 20:43
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/bratislava-2018-e-a-w-i-mt.jpg
Олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна стала переможницею міжнародного турніру з фехтування на шпагах в словацькій Братиславі.

Українка здобула чотири перемоги з шести в груповому раунді і стартувала в турі прямого вибування під 33-м номером.

В 1/64 турнірної таблиці наша шпажистка виграла у представниці Казахстану Даяни Якупової (15:8), після зупинила сербську фехтувальницю Марту Гріяк (15:11), із мінімальною перевагою обіграла Паулу Шмідт (15:14) з Австрії, вибила з боротьби угорку Кату Міхаль (15: 7), а в поєдинку за потрапляння до півфіналу розібралася з іншого угорською спортсменкою Рєкою Сабо (15:12).

У півфінальному поєдинку Шемякіна здобула впевнену перемогу над співвітчизницею 17-річною Катериною Чорній (15: 5), а у вирішальному бою змагального дня здолала іншу українку - 21-річну Інну Бровко. Український фінал завершився на користь Яни з мінімальною перевагою - 15:14.

Відзначимо, що цей міжнародний турнір став першим для Шемякіної з часів Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро в 2016 році. Після виступу в Бразилії, де українська шпажистка стала 13-ю в особистому заліку і 8-ю - в командному, Шемякіна взяла дворічну паузу.

У серпні 2017 року 32-річна Яна стала мамою дочок-двійнят, а вже в лютому 2018 року повернулася до тренувального процесу і роботі зі зброєю.

Технічні результати:
Шпага, жінки (особисті):
1. Яна Шемякіна (Україна)
2. Інна Бровко (Україна)
3. Катерина Чорній (Україна)
3. Яна Ботвінік (Ізраїль)
18. Софія Слюсарєва (Україна)
37. Дар'я Варфоломєєва (Україна)
84. Наталя Степанян (Україна)
96. Анастасія Самко (Україна)
98. Людмила Гайдай (Україна)
107. Дарина Заболотна (Україна)