Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЕКЦ 2018 Новара: Індивідуальна бронза Садової та командне срібло для України Електронна адреса
Понеділок, 01 жовтня 2018 22:58
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekc-2018/sadova-2018-novara-1.jpg
Українка Дарина Садова стала третьою на етапі кадетського циклу з фехтування на шпагах в Новарі, Італія.

Наша шпажистка здобула 4 перемоги з 5-ти в груповому раунді і почала виступ в турі прямого вибування під 20-м номером. В 1/32 фіналу українська фехтувальниця виграла в італійки Ліліани Вердаска (15: 5), далі вибила з боротьби ще одну місцеву спортсменку Ребекку Баронетто (15:12), а в 1/8 турнірної таблиці не зазнала проблем з естонкою Габріелою Труусе (15 : 4).

У поєдинку за потрапляння в четвірку найкращих Садова виявилася сильнішою румунки Б'янки Мороіану, обігравши суперницю 15: 7, проте до фіналу українці пробитися не вдалося - в наступному поєдинку Дарина програла з рахунком 9:15 майбутній чемпіонці Гайї Кафоріо з Італії.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekc-2018/team-2018-novara.jpg
У командній першості українські шпажистки також зуміли завоювати медалі. Збірна України в складі Анни Чернишової, Єви Мазур, Юлії Мукоїд і Дарини Садової здобула срібло.

У групі українки перемогли команди «Італія-5» і «Румунія-3» і отримали другий номер посіву. В 1/8 фіналу наші фехтувальниці виграли у «Греції-3» (45:17), після пройшли «Італію-3» (45:29), а в бою за вихід у фінал здобули перемогу над «Румунією-2» (45 : 41).

У вирішальній зустрічі Садова, Мазур, Чернишова та Мукоїд поступилися господаркам доріжок з основної команди Італії з рахунком 39:45 і таким чином стали віце-чемпіонками міжнародного турніру.
Результати:
 
Шпага, дівчата (особисті):Шпага, дівчата (командні):
1. Гайя Кафоріо (Італія)
2. Кіара де Пікколі (Італія)
3. Маргарита Баратта (Італія)
3. Дарина Садова (Україна)
24. Олександра Лазаренко (Україна)
34. Олена-Ганна Синиця (Україна)
60. Анна Чернишова (Україна)
60. Ольга Толмачова (Україна)
62. Єва Мазур (Україна)
71. Юлія Мукоїд (Україна)
86. Яна Гуляйгородська (Україна)

1. Італія
2. Україна
3. Італія-4
10. Україна-2