ЕКЦ 2018 Новара: Індивідуальна бронза Садової та командне срібло для України Електронна адреса
Понеділок, 01 жовтня 2018 22:58
Українка Дарина Садова стала третьою на етапі кадетського циклу з фехтування на шпагах в Новарі, Італія.

Наша шпажистка здобула 4 перемоги з 5-ти в груповому раунді і почала виступ в турі прямого вибування під 20-м номером. В 1/32 фіналу українська фехтувальниця виграла в італійки Ліліани Вердаска (15: 5), далі вибила з боротьби ще одну місцеву спортсменку Ребекку Баронетто (15:12), а в 1/8 турнірної таблиці не зазнала проблем з естонкою Габріелою Труусе (15 : 4).

У поєдинку за потрапляння в четвірку найкращих Садова виявилася сильнішою румунки Б'янки Мороіану, обігравши суперницю 15: 7, проте до фіналу українці пробитися не вдалося - в наступному поєдинку Дарина програла з рахунком 9:15 майбутній чемпіонці Гайї Кафоріо з Італії.

У командній першості українські шпажистки також зуміли завоювати медалі. Збірна України в складі Анни Чернишової, Єви Мазур, Юлії Мукоїд і Дарини Садової здобула срібло.

У групі українки перемогли команди «Італія-5» і «Румунія-3» і отримали другий номер посіву. В 1/8 фіналу наші фехтувальниці виграли у «Греції-3» (45:17), після пройшли «Італію-3» (45:29), а в бою за вихід у фінал здобули перемогу над «Румунією-2» (45 : 41).

У вирішальній зустрічі Садова, Мазур, Чернишова та Мукоїд поступилися господаркам доріжок з основної команди Італії з рахунком 39:45 і таким чином стали віце-чемпіонками міжнародного турніру.

Шпага, дівчата (особисті):Шпага, дівчата (командні):