Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЮОІ 2018 Буенос-Айрес: Чорній виграла перше золото для України Електронна адреса
Вівторок, 09 жовтня 2018 18:59

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/chorniy-ypg-2018.jpg
Українська шпажистка Катерина Чорній завоювала для України перше золото на Юнацьких Олімпійських іграх в аргентинському Буенос-Айресі.

17-річна українка успішно подолала груповий етап, після чого стартувала в 1/8 фіналу з перемоги над Тамілою Мурідовою з Казахстану (10:15). У наступному поєдинку вибила з боротьби венгерку Кінгу Декані, обігравши суперницю з перевагою в один укол - 14:13. У півфіналі наша шпажистка виявилася сильнішою чешки Вероніки Білешової (15:11), а у фінальному бою здолала чинну чемпіонку світу серед кадетів Се Кейлінь Сінь Янь з Гонконгу, завершивши зустріч з рахунком 11: 9 на свою користь.

Таким чином Чорній стала першою спортсменкою в історії українського фехтування, яка здобула медаль на юнацькій Олімпіаді.

Нагадаємо, що в 2010 році в Сінгапурі шаблістка Аліна Комащук зупинилася за крок від бронзи, посівши четверте місце, а шпажист Роман Свичкар показав 12-й результат. Чотири роки по тому в китайському Нанкіні шпажистка Інна Бровко посіла 8-е місце.

Результати:
Шпага, дівчата (особисті):
1. Катерина Чорній (Україна)
2. Се Кейлінь Сінь Янь (Гонконг)
3. Вероніка Білешова (Чехія)