Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ДЛ 2018 Черкаси: Золоті медалі розділили спортсмени з 5 міст Електронна адреса
Вівторок, 09 жовтня 2018 23:28
22-23 вересня в Черкасах пройшов етап Дитячої ліги з фехтування на шаблях.

За підсумками турніру лідерами медального заліку стали одесити, які виграли 2 золота і 3 бронзи. Друге місце посіли миколаївські шаблісти, що мають в активі 1 золото, 2 срібла і 5 бронз, а третіми стали фехтувальники з Вишневого, які здобули 1 золото, 2 срібла та 3 бронзи.

Серед наймолодших спортсменів (2009 р.н. і мол.) пальма першості дісталась одеситам Ганні Суворовій і Микиті Обухову. Срібні медалі завоювали Ілля Тур і Марічка Корноух з Вишневого, а третє місце залишилося за Вірою Горіною та Олександром Старцевим з Одеси, а також за Максимом Паливодою з Черкас і Дариною Перовою з Миколаєва.

У віковій категорії 2007-2008 р.н. золото виграли киянка Вікторія Галемська і Данило Скороход з Миколаєва. Віце-чемпіонами турніру стали Михайло Земляков з Черкас і миколаївська шаблістка Вікторія Коротченко. Бронзові нагороди додому повезли Аліна Денисова з Одеси, Злата Бурбан з Миколаєва, а також фехтувальники з Вишневого - Ігор Олішевець і Андрій Фещенко.

Серед найдоросліших шаблістів (2005-2006 р.н.) найкращими виявилися Марія Кравченко з Вишневого і Станіслав Закутний з Черкас, які у фіналі обіграли Вікторію Янковську з Миколаєва та киянина Андрія Сластіна відповідно. Бронзу у свій актив записали миколаївські фехтувальники Едуард Боденчук, Олексій Тарасов, Анжеліка Тульчевська та Катерина Пошелюзна з Вишневого.