ЮОІ 2018 Буенос-Айрес: Чорній стала дворазовою олімпійською чемпіонкою Електронна адреса
Четвер, 11 жовтня 2018 12:49
Українська шпажистка Катерина Чорній здобула друге золото юнацьких Олімпійських ігор в аргентинському Буенос-Айресі.

Українка виступала разом з шаблістами Крістіаном Раббі (Угорщина) і Лізою Пустай (Угорщина), рапіристами Мартіною Фаваретто (Італія) і французом Арманом Спішіже (Франція), а також шпажистом Давиде ді Веролі (Італія) в складі збірної «Європа-1».

У чвертьфіналі команда Чорній виграла у збірної Африки (30:18), далі пройшла «Європу-3» (30:22), а у фінальному поєдинку виявилася сильнішою фехтувальників з «Азія-Океанія-1» (28:25).

Зазначимл, що фінальну зустріч закінчувала саме Чорній, а протистояла їй чинна чемпіонка світу серед кадетів Се Кейлінь Сінь Янь з Гонконгу. Саме Се Кейлінь Сінь Янь була суперницею українки по фіналу в індивідуальному олімпійському турнірі двома днями раніше.

Цього разу обидві шпажистки завдали по 8 уколів, але загальний рахунок зустрічі був 28:25 на користь представників Європи.

Для Чорній це золото стало другим в Буенос-Айресі. Раніше українська фехтувальниця святкувала перемогу в індивідуальній першості, здобувши для збірної України перше золото юнацької Олімпіади.