Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЕКЦ 2018 Шаморин: Збірна України взяла бронзу в командному турнірі Електронна адреса
Понеділок, 15 жовтня 2018 21:38
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekc-2018/ekc-2018-samorin-f-t-w-c.jpg
Збірна України з фехтування на рапірах у складі Ніколетти Корлат, Наталії Коваль, Аліни Полозюк і Маріанни Сізарєвої виграла бронзову медаль на етапі кадетського циклу в словацькому Шаморині.

Українки отримали другий номер посіву і в першому поєдинку перемогли Туреччину (45:39), далі виявилися сильнішими команди «Білорусь-1» (45:30), а в поєдинку за потрапляння у фінал поступилися «Латвії-1» (23:45) .

У бою за бронзу турніру Полозюк, Корлат, Коваль і Сізарєва в непростому поєдинку виграли в румунок з перевагою в один пункт - 43:42. Примітно, що перед фінальним боєм Полозюк - Корбу українська команда відставала на вісім очок. Полозюк же зуміла завдати 11 уколів, отримавши лише 2, і привела збірну до бронзи етапу кадетського циклу.

Результати:
Рапіра, дівчата (командні):
1. Польща-1
2. Латвія-1
3. Україна
16. Україна-2