ЕКЦ 218 Зренянін: Чернишова завоювала бронзу турніру Електронна адреса
Неділя, 21 жовтня 2018 15:44
Українська шпажистка Анна Чернишова виграла бронзову медаль на етапі кадетського циклу в сербському Зренянині.

Чернишова здобула 5 перемог з 6-ти в груповому раунді і стартувала в турі прямого вибування під 18-м номером. В 1/32 фіналу українка обіграла венгерку Ноемі Дебречені (15:11), після вибила з боротьби румунку Ану Марію Мелінтеску (15: 9), в 1/8 турнірної таблиці виявилася сильнішою японки Рін Іто (15:12), а в поєдинку за потрапляння в півфінал виграла у ще однієї представниці Угорщини Ріки Саламон (15:10).

За підсумками турніру Анна зупинилася за крок від фінального поєдинку, поступившись майбутній чемпіонці Естер Мухарі з Угорщини з рахунком 9:14.

Ще дві українські шпажистки - Дар'я Садова та Ксенія Макарущенко - закінчили виступ в топ-16. Садова поступилася екс-українці Софі Шавіньї (12:15) з Франції, а Макарущенко не впоралася з господинею доріжок Міліцією Кецман (12:15).

Відзначимо, що в змаганнях серед юнаків українцям не вдалося потрапити в призи. Найкращий результат показав Андрій Кузьма, який став 25-м, програвши в 1/16 турнірної таблиці росіянину Ростиславу Рустамову.

Шпага, дівчата (особисті):Шпага, юнаки (особисті):