ЕКЦ 2018 Клагенфурт: Кошман вперше став призером етапу кадетського циклу Електронна адреса
Неділя, 28 жовтня 2018 21:59
Український шпажист Микита Кошман виграв бронзу етапу кадетського циклу в австрійському Клагенфурті.

Ця медаль стала першою для Кошмана на подібних турнірах в індивідуальній першості.

У груповому раунді українець здобув 4 перемоги з 6-ти і стартував у турі прямого вибування під 53-м номером. В 1/64 фіналу Микита в напруженій боротьбі обіграв естонця Каспера Тафенау (15:14), далі вибив із боротьби поляка Яна Соха (15: 9), після виграв у ще одного представника Естонії Генріка Пріімаегі (15:11), а в наступних двох турах виявився сильнішим двох італійців - П'єтро Рінальді (15:14) і Фабріціо Куомо (15:13).

Шлях до фіналу Кошману перегородив майбутній віце-чемпіон змагань - Енріко Пьятті з Італії, який обіграв українського шпажиста 15:11.

Відзначимо, що за крок від п'єдесталу пошани зупинився ще один член збірної України - Михайло Кублицький, який в 1/4 турнірної таблиці поступився італійцю Симону Менкареллі з рахунком 9:15 і посів 5-е місце.

Щодо жіночих змагань, то тут представницям України не вдалося потрапити в призи. Найкращий результат показала Марія Волошина, яка зуміла увійти в топ-16.

Шпага, дівчата (особисті):Шпага, юнаки (особисті):