ЕКЦ 2018 Клагенфурт: Українки взяли другу медаль сезону в командному турнірі Електронна адреса
Неділя, 28 жовтня 2018 22:36
Збірна України в складі Дарини Садової, Олександри Лазаренко, Анни Чернишової і Єви Мазур виграла бронзу етапу кадетського циклу з фехтування на шпагах в австрійському Клагенфурті.

В 1/8 фіналу українські шпажисти виграли у співвітчизниць з «Україна-3» (45:32), після знову зустрілися з українськими спортсменками з «Україна-2» і закінчили зустріч з рахунком 45:38.

В 1/2 турнірної таблиці Садова, Лазаренко, Чернишова та Мазур поступилися майбутнім віце-чемпіонкам – «Італія» (35:45), а в поєдинку за третє місце перемогли інших італійських шпажисток з «Італія-3» з рахунком 45:41.

Кадетська жіноча збірна України вже вдруге в сезоні піднялася на п'єдестал в командній першості. Раніше українки взяли срібло на аналогічних змагання в Новарі, Італія.

Відзначимо, що українські шпажисти також виступили в командному турнірі в Клагенфурті. Найкращий результат показала збірна «Україна-2» у складі Івана Ряднінського, Дмитра Хруща, Микити Кошмана та Лева Корнієнка, яка посіла 8-е місце.

Шпага, дівчата (командні):Шпага, юнаки (командні):