ЕКЦ 2018 Будапешт: Українці здобули медалі в індивідуальному і командному турнірі Електронна адреса
Понеділок, 12 листопада 2018 04:22
Український шпажист Михайло Кублицький став бронзовим призером на етапі кадетського циклу в угорському Будапешті.

Українець виграв три бої з шести в груповому раунді і почав виступ у турі прямого вибування під 126-м номером. У 1/128 фіналу Кублицький виграв у місцевого фехтувальника Ботонда Балатона (15: 8), вибив з боротьби третій номер посіву Нільса Рубаіло (15: 9) з Нідерландів, впевнено обіграв німця Тілла Юліуса Гієзіє (15: 3) і не зазнав проблем з естонцем Генриком Пріімагі (15: 5).

Уже в 1/8 турнірної таблиці наш спортсмен розібрався з сербом Огнєном Рістіком (15: 8), після виявився сильнішим Рю Мацумото (15:13), а в бою за потрапляння в фінал поступився одним уколом - 14:15 - Даміану ді Веролі з Італії.

У командній першості українські шпажисти також зуміли стати медалістами. Збірна України в складі Кублицького, Микити Кошмана, Андрія Опанасенка і Михайла Сироти виграла бронзу.

В 1/16 турнірної таблиці хлопці перемогли своїх співвітчизників з «Україна-4» (45:33), далі виявилися сильнішими за «Японію-1» (45:40) і з перевагою в один укол обіграли Угорщину (44:43).

Шлях до фіналу українським шпажистам перегородила перша команда Італії (37:45), а в поєдинку за третє місце Кошман, Кублицький, Опанасенко і Сирота здобули перемогу над румунами - 45:32.

Шпага, юнаки (особисті):Шпага, юнаки (командні):